OBJEDNÁVKA KNIHY AKTIVUJ SVŮJ POTENCIÁL

Děkujeme za důvěru a pojď pomocí tohoto náhradního objednávkového formuláře získat knihu Aktivuj Svůj Potenciál od Radka. Je to rychlovka a máte to jedna dvě 🙂

#1 My platíme za knihu, Ty jen své poštovné a balné ve výši 95 Kč vč. DPH, místo standardní prodejní ceny 390 Kč. Jen pro ČR. Odesíláme od 4.7., kdy kniha půjde hromadně z tiskárny, takže doručení cca. pak do týdne.

#2 Jestliže nemůžs opravdu hradit kartou, zvol platbu online bankou či Bitcoiny. A pokud náhodou požaduješ platbu klasickým bankovním převodem, na emailu od Akademie Radka Karbana máte detaily o účtu a VS.  Splatnost dejte DNES, jinak bude objednávka vystornována – nemůžeme držet volné kusy v zásobě.

#3 Chceš VELKOU 75% slevu na nejoblíbenější rozšíření této knihy?

-> 24 HODINOVÝ AKČNÍ PLÁN hledání silných stránek. Tento akční plán Ti dá jasný postup, jak za jediný den objevit své skutečně silné stránky a díky tomu zjistit, kde dřímá síla rozvinutí Tvého potenciálu.

-> Zaškrtni “24 HODINOVÝ AKČNÍ PLÁN ke knize Aktivuj Svůj Potenciál” ve formuláři a využij tak této speciální šance získat ho právě nyní místo 790 Kč jen za 197 Kč. (Tato šance není nikdy jindy k dispozici než jen právě teď, vážně. Chceme tě podpořit.)

Vyplň nyní níže uvedený formulář: 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo žádosti o pomoc s platbou pište nejprve na chat je-li k dispozici operátor (ikonka vpravo dole – červená) nebo napište na [email protected] a my se vám ozveme.

Akademie Radka Karbana

POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
MALÁ PROSBA...
od autorů této průlomové knihy
Uděláte nám laskavost?
Ať inspirujeme i další rodiče a podpoříme více dětí.
Naší vizí je pomoci rodičům být těmi nejlepšími rodiči, které si jejich dítě může jenom přát. Aby měli krásné a dlouhodobé vztahy a pevné pouto. A na každém rodiči záleží. Proto Tě chceme požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že tahle novinka v ČR existuje a dozví se o ní i další maminy a tátové:
Přemýšlíte? Oni se rozhodnout dokázali. A co Vy?