VAŠI OBJEDNÁVKU SE NEPODAŘILO DOKONČIT

Při pokusu o odeslání formuláře nastala chybička a k platbě nedošlo… ALE – teď to hravě společně vyřešíme 🙂 

#1 Pokud jste vybrali platbu kartou – zkontrolujte zdali máte povolené internetové transakce a nevyčerpaný denní limit. Pak to zkuste znovu kliknutím na tlačítko níže.

#2 Pokud jste hradili kartou a nepovedlo se, možná jste zadali špatný potvrzovací kód na platební bráně? Nebo číslo karty. datum expirace či kontrolní kód? Zkuste to znovu kliknutím na tlačítko níže.

#3 Jestliže nemůžete opravdu hradit kartou, zvolte platbu online bankou, klikněte nyní na tlačítko níže.

#4 Pokud náhodou požadujete platbu klasickým bankovním převodem, na emailu od odesílatele “Dana a Radek ze SuperDítě” z emailu va[email protected] máte detaily o účtu a VS.  Splatnost dejte DNES, jinak bude objednávka vystornována – nemůžeme držet volné kusy v zásobě.

#5 Pokud víte, že jste udělali zásadní chybu v objednávce – např. adresa, telefon nebo email, vyplňte formulář znovu zde.

#6 Častým dotazem také je, zdali jde hradit na dobírku – NELZE. Tato akční cena je k dispozici jen a pouze při uhrazení předem online. Cena bude v klasické síti později 4x vyšší. Dnes můžete ušetřit na luxusní večeři při platbě hned online.

POJĎTE TO ZKUSIT ZNOVU, JE TO JEDNA DVĚ 🙂

V případě jakýchkoliv dotazů nebo žádosti o pomoc s platbou pište nejprve na chat je-li k dispozici operátor (ikonka vpravo dole – červená) nebo napište na [email protected] a my se vám ozveme.

Akademie Radka Karbana

Přidejte se také k našim fanouškům na Facebooku:
POZOR: Proces objednávky NENÍ dokončen, neopouštějte tuto stránku!
MALÁ PROSBA...
od autorů této průlomové knihy
Uděláte nám laskavost?
Ať inspirujeme i další rodiče a podpoříme více dětí.
Naší vizí je pomoci rodičům být těmi nejlepšími rodiči, které si jejich dítě může jenom přát. Aby měli krásné a dlouhodobé vztahy a pevné pouto. A na každém rodiči záleží. Proto Tě chceme požádat o laskavost, je to vážně drobnost. :-) Pochlub se na Facebooku, že tahle novinka v ČR existuje a dozví se o ní i další maminy a tátové:
Přemýšlíte? Oni se rozhodnout dokázali. A co Vy?